99 BEBEK YAĞI

Bebekler için tensel temas yani anne dokunuşu oldukça önemlidir. 99 Bebek Yağı kullanarak yapılan günlük masaj, bebek cildine sağlık kazandırırken, anne ve bebek arasındaki duygusal bağı eşsiz bir şekilde tamamlar.

DOĞAL ORİJİNLİ İÇERİK

Macademia Nut (Makadamia Fındığı Yağı)
Yüksek oranda Omega 7 ve 9 yağ asitleri içerir. Cilt tarafından hızla emilen yağ asitleri, bebek tenine parlaklılık ve canlılık kazandırır. Cilt sebumunu regule eder. Kuru, yıpranmış, çatlak ciltlerin bakımı için idealdir.

Jojoba Oil
Antibakteriyel özelliği bulunur. Yoğun nemlendirici ve yatıştırıcı niteliktedir. Cilt üzerinde koruyucu bir film tabakası oluşturarak cildin su kaybını önler. Kaşınma ve güneş yanıklarında rahatlatıcıdır.

A-E-F Vitamini
Hücre yenilenmesini sağlar. Saçı ve cildi besler, yumuşatır. Antioksidan etkisiyle cildi serbest radikallerden ve güneşin zararlı UV ışınlarından korur. Yara ve yanıkların iyileşmesine yardımcı olur. Cilde sağlıklı bir görünüm kazandırır.

KULLANIM
99 Bebek Yağı’nı banyo sonrasında ve bebeğinizin her alt değişiminde masaj yaparak tüm vücuda uygulayın. Saç derisinde oluşan konakları yumuşatmak için banyo öncesi saç derisine uygulayıp 10 dakika bekleyin. Sonrasında bebeğinizin saçını nazikçe yıkayın. Bebeğinizin doğal bakımını tamamlamak için 99 Bebek Saç ve Vücut Şampuanı ve 99 Bebek Kremi ile birlikte kullanın.
Netpoint